Nehľadáme programátora

Určite nie takého, ktorý ráno príde do práce, napíše si svoje riadky kódu a odíde.

Naopak, ak chceš v práci robiť viac, implementovať nové programátorské postupy, meniť zaužívané a posúvať sa s tímom vpred, rovno posielaj CV. Práve teba hľadáme. Bonus v podobe pracovných podmienok, priateľských kolegov, či unikátnych priestorov ťa tiež určite presvedčí.

9 dôvodov, prečo chcem programovať v Elite

 

Mám možnosť hľadať nové riešenia nových problémov

V bežnej práci to poznáš. Prídeš do práce, otvoríš ticket a programuješ časť modulu nejakého releasu, ktorý pôjde von pravdepodobne na jar budúceho roka. Alebo sa situácia zmení a release ani nepôjde von, pol roka si teda robil zbytočne. Jasné, zaplatené to bolo, ale nenapĺňa ťa to.

V Elite si našťastie projekty vyberáme. Pracujeme agilne, nebojíme sa nových výziev a ideme aj do neznámych vôd. Ak existuje nejaký problém, chceme ho riešiť. Nebolo by to prvýkrát, ak sa u nás dostaneš do konfrontácie so zatiaľ nepoznanou technológiou, ktorú ideme implementovať do projektu. Berieme to ako každodenné výzvy, z ktorých vychádzame skúsenejší a pripravení na ďalšie projekty. Vidieť, ako to následne funguje, je lepšie ako čerešňový koláč od mamy 🙂

Môžem spájať technológie, reklamu a hračky v rôznych projektoch

Práca v reklamnej agentúre nie je kreatívna iba pre kreatívcov. Naopak, práve kreativita v schopnosti využiť najnovšie technológie, digitálne hračky a reklamné techniky nás všetkých posúva vpred. Práca je tak pre mňa zaujímavejšia a dostanem sa aj k novým technológiám a nie je výnimkou, ak vytváram delo, ktoré v nákupnom centre strieľa zoskartovaný papier a streamuje to na internet.

To, čo zatiaľ neviem, budem zajtra implementovať v novom projekte

Tak to je. Vzdelávam sa nielen na konferenciách či školeniach. Vzdelávame sa aj navzájom, priamo pri tvorbe projektov. Nie je výnimkou, že so zaujímavou technologickou inováciou príde kreatívec a naopak, nie je výnimkou, keď programátor prispeje svojimi nápadmi do kampaní. Pri tvorbe veľkých projektov spolupracujeme aj s externými firmami, ktoré nám dokážu priniesť nové nápady a technológie do našich postupov.

Kolegovia nemajú celý deň slúchadlá, rozprávajú sa

O čom by bola práca v tíme, ak by sme nemohli ako tím spolupracovať? Pri práci sa rozprávame, riešime úlohy spoločne a pomáhame si. Iste, stále si môžem nasadiť slúchadlá a “búšiť”, čo to dá. Keď sa však zaseknem, mám vedľa seba ochotných kolegov, ktorí mi poradia. Alebo s nimi prediskutujem, kam pôjdeme na obed. Voľba je na mne, nie predpisoch.

Dostanem hardvér, na akom sa mi pracuje najlepšie

Najlepšie sa mi robí na Macu. Kolega vedľa uprednostňuje Windows, ten oproti zase ultrabook s Linuxom. Na hardvéri u nás naozaj nezáleží. Dôležité je, aby som sa pri práci cítil komfortne a pracoval som efektívne v akomkoľvek prostredí. Preto som dostal taký hardvér, aký som chcel.

Doobeda programujem drona, poobede ladím Drinkbox

Inými slovami – nie je to len o klientoch. Máme veľa vlastných, technologicky zaujímavých a vyzývavých projektov. Programovateľný dron, Drinkbox, novovznikajúci Botograf a veľa ďalších (zatiaľ utajených) projektov. Môžem si vymyslieť aj vlastné, kolegovia mi pomôžu s realizáciou a o zábavu máme postarané.

Kolegovia sú pre mňa aj priatelia

Naše spoločné zážitky nie sú ohraničené deviatou a piatou hodinou. Po práci zbehneme na pivko, niekoľkokrát ročne máme off-site teambuildingy a hackathony. Nie preto, že musíme. Chceme. Máme skvelú partiu, neskupinkujeme sa a sme priateľmi aj mimo práce.

Pracujem v parku, v meste. Bez komplikovaného dochádzania.

Kedysi som si myslel, že práca v modernom, sklenenom business centre bude ideálna. Kým nepríde na preplnené autobusy, zlé reštaurácie v okolí, nekonečné čakanie na výťahy a stiesnené prostredie. Potom zažijete prácu v centre, pod hradom, medzi stromami v parku. Cez obed výber Starého mesta, po práci všetky podniky v okolí. Ťažko by som si teraz zvykol na niečo lepšie.

Moje pracovné podmienky sa stále zlepšujú

Viem, že moje pracovné prostredie sa stále rozvíja. Len za posledný rok pribudli platené vstupy na športoviská, pravidelné ovocie, dovolenka navyše, či mnoho iných výhod. Jednoducho si môžem byť istý, že pracovať v Elite nebude nikdy rovnaké, stále sa totiž posúvame vpred.

Vieš si u nás zarobiť od 1 200 € /mes. výška mzdy závisí aj od tvojej šikovnosti a skúseností.

Hľadáme práve teba?

V Elite oceňujeme zručnosti akéhokoľvek typu, ale podstatné je, aby si vedel plniť svoje povinnosti. Tvojou úlohou bude návrh a vývoj webových aplikácií v prostredí PHP s využitím MVC frameworkov a SQL databáz. Veci, v ktorých sa nevyznáš, ťa radi priučíme. A ak máš čo naučiť nás, budeme ťa počúvať.

Očakávame od teba

Schopnosť pracovať v tíme
Záujem o informačné technológie a prehľad v online marketingu
Skúsenosti s MVC frameworkami
PHP – pokročilý
HTML – pokročilý
MySQL – pokročilý
AJAX – pokročilý
JavaScript – pokročilý

Neváhaj

Za pokus nič nedáš. Pošli nám svoje CV a poďme sa baviť o tvojej úlohe v našom tíme.

 

Poslať CV