NADÁCIA ZSE


Web

Print

Social

WEB

Pre nášho partnera, Nadáciu ZSE, sme vytvorili nový, moderný web, vďaka ktorému bežní ľudia vdýchnu život ich vlastným projektom.

Stránka funguje na viacerých úrovniach – záujemcovia cez ňu môžu prihlásiť svoj projekt, porotcovia ich hodnotiť a admini vďaka prehľadnému rozhraniu pridávať a upravovať články. Stránku sme jednoducho prispôsobili potrebám každého z nich individuálne.

Okrem toho bude nová stránka Nadácie ZSE slúžiť na komunikáciu nových grantových programov, info o aktualitách a prezentáciu dosiahnutých úspechov. Prehľadne, pekne, moderne.


KOMUNIKÁCIA

Rovnako ako Nadácia ZSE, aj my radi pomáhame tam, kde nám to ide najlepšie :)

Pripravili sme komplexnú stratégiu komunikácie a po spustení webu sme rozposlali rozsiahly mailing smerovaný na záujemcov o grant. Zároveň sme na sociálnych sieťach rozohrali presne cielenú komunikáciu. Okrem imidžových postov na Facebooku o grantových programoch sme sa sústredili na osvetu, ako môžu nadácie pomáhať zlepšovať život okolo nás. Spustili sme tiež bannerovú komunikáciu a pripomínali sa všetkým, ktorí sa na stránke zaregistrovali, ale nevyplnili žiadosť.

A výsledok? Takmer 400 prihlásených projektov, ktoré majú v úmysle zlepšiť Slovensko. A nás to nemôže tešiť viac.